Архів для Апрель, 2017

Комментарии отключены

Doogee готує безрамкову копію смартфона Xiaomi Mi Mix

За даними китайського видання Gizchina, компанія Doogee готує свій варіант безрамкового смартфона. Апарат схожий на конкурента Xiaomi Mi Mix не тільки зовні, але і назвою.


Комментарии отключены

Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017, як повідомляє Gizchina. Престижна премія видається Центром дизайну Північного Рейну – Вестфалії, який знаходиться в німецькому Ессені і вже понад півстоліття нагороджує продукти з інноваційним та високоякісним дизайном. Виявляється, німецька установа вибрала Mi Band 2 серед тисяч претендентів цього року. Офіційно Xiaomi отримає нагороду [...]


Комментарии отключены

Samsung Galaxy Note 7 використовуються при виробництві Galaxy S8 в ролі камер стеження

В рамках виходу флагманів Galaxy S8 і S8+, компанія Samsung пустила корейських журналістів на фабрику з виготовлення та тестування батарей для нових смартфонів. Зокрема ЗМІ побачили процес багаторазової зарядки і розрядки акумуляторів.


Комментарии отключены

Наступний флагман Samsung може стати вогнетривким

Поки користувачі готуються до того, що захист смартфона від води стає стандартом де-факто, Samsung розглядає перспективи наступного кроку, здатного зберегти лідерство на світовому ринку і збільшити відрив від конкурентів. Як убивчу характеристику (killer feature) компанія розглядає впровадження в флагманський смартфон наступного року захисту… від вогню.


Комментарии отключены

Google запустить сервіс записи думок Mindwriting

Буквально кілька днів тому стало відомо, що Ілон Маск заснував нову компанію для розробки технології підключення людського мозку до комп’ютера з можливістю запису думок на цифрові носії. Виявляється, аналогічна система вже тестується фахівцями дослідницького підрозділу Google DeepMind.