Архів для Январь, 2017

Комментарии отключены

Смартфон Kyocera Rafre можна мити з милом в гарячій воді

У наприкінці 2015 японська компанія Kyocera випустила Digno Rafre – перший в світі смартфон, який можна мити з милом під проточною водою. Мабуть, гаджет виявився дуже популярним, і тепер виробник вирішив випустити нову модель Kyocera Rafre (KYV40). Апарат із захистом класу IP58 повністю відповідає військовому стандарту MIL-STD-810G і пройшов додаткову перевірку на стійкість до дії [...]


Комментарии отключены

У Фінляндії створили лазерну систему сканування дерев

На Землі росте безліч видів дерев, багато з яких складно відрізнити один від одного навіть в тому випадку, якщо вони належать до одного роду і виглядають практично однаково. При цьому деякі види вирубувати небажано, а інші можна. Як, наприклад, відрізнити сибірську ялину від ситхинскої? Спеціаліст напевно зможе, а ось лісоруб, який має денну норму по [...]


Комментарии отключены

SONY випустила проектор, що підтримує роздільну здатність 4К HDR

Компанія Sony, поряд з випуском нової консолі PS4 Pro, представила проектор VPL-VW675ES. Новинка підтримує виведення картинки з роздільною здатністю 4K HDR з частотою 24 і 60 кадрів в секунду. Яскравість лампи – до 1800 люмпен, з гарантованим часом роботи в щадному режимі в 6000 годин. Рівень динамічної контрастності – 350000: 1.


Комментарии отключены

Бездротові навушники Xiaomi – для закоханих у музику і спорт

Хороша новина для шанувальників здорового способу життя. Тепер тренуватися (бігати або робити зарядку) стане веселіше. В арсеналі Xiaomi з’явилися непогані навушники-вкладиші для спортсменів.


Комментарии отключены

Android Nougat досі не подолав позначку в 1%

За останній місяць ОС Android Nougat практично подвоїла свою частку в офіційній статистиці Google, хоча підкорений рубіж в 0.7% не вражає. Головною зміною в січневому рейтингу стало зникнення «мамонта» Android 2.2 Froyo, який майже цілий рік тримався з мінімальною часткою в 0,1%.