Архів для Сентябрь, 2013

Комментарии отключены

Ультрабук Lenovo ThinkPad 9 Slim – новий рекордсмен по товщині корпусу

Так уже повелося, що мобільний комп’ютер Apple MacBook Air в своєму нинішньому виконанні вважається найтоншим у світі, і ультрабуки під управлінням OC Windows від Microsoft ніяк не віднімуть у нього цей титул. Шанс є у нового Lenovo ThinkPad 9 Slim, який в закритому вигляді навіть тонше в порівнянні з багатьма сучасними смартфонами.


Комментарии отключены

Ігрова консоль GameStick передана на тестування в FCC

Федеральна комісія із зв’язку, вона ж FCC, займеться перевіркою на відповідність усім нормам і стандартам нової ігрової консолі GameStick, яка повинна побачити світ протягом наступного місяця. На відміну від інших ігрових приставок, вона виконана у вигляді флешки, тільки замість USB -коннектора у неї є HDMI. Фактично, це Android -комп’ютер, що підключається безпосередньо до великого екрану.


Комментарии отключены

У iFixit розібрали новий iMac на найдрібніші деталі

Від погляду співробітників порталу iFixit НЕ сховався той факт, що компанія Apple оновила свої настільні комп’ютери сімейства iMac, і, закінчивши з розкриттям її ж нових « яблукофонів», вони з хижою усмішкою взялися курочити цей десктоп. Можна припустити, що всередині вони б навряд чи знайшли щось цікаве, але, насправді, дещо там-таки було.