Архів для Июнь, 2013

Комментарии отключены

Компанія Carl Zeiss змінить назву

Німецька компанія Carl Zeiss, відома всім і кожному, особливо власникам деяких смартфонів і телефонів Nokia, своєю якісною оптикою на будь-який смак, вирішила змінити свою назву.


Комментарии отключены

Нової ОС для BlackBerry PlayBook НЕ БУДЕ

От і все, кінець надіям і сподіванням: канадські планшети BlackBerry PlayBook не отримають оновлення програмного забезпечення і ніколи зможуть працювати під управлінням ОС BlackBerry 10. Звичайно, надія ще жевріє в серцях власників «плейбук», але їй судилося померти, тому що інформація про вищесказане прийшла від Самого Головного.


Комментарии отключены

Перші фотографії смартфона Samsung Galaxy S4 Zoom

З’явилися перші неофіційні знімки смартфона Samsung Galaxy S4 Zoom, і наш портал поспішає поділитися ними з Вами! Власне, це навіть не зовсім смартфон, це, швидше, просунута фотокамера, зовні схожа на флагманський моноблок Samsung Galaxy S4. До анонсу моделі залишається трохи менше двох тижнів, і вона дійсно заслуговує уваги.


Комментарии отключены

Бюджетні планшети подешевшають надміру

Приємна новина для тих, хто не звик переплачувати за техніку, знаючи, що може отримати максимум користі від недорогих моделей. За прогнозами західних аналітиків, в недалекому майбутньому очікується істотне зниження цін на планшетні комп’ютери бюджетного сектора.