Архів для Апрель, 2013

Комментарии отключены

Apple iPhone 6 в прозорому корпусі і з 10-мегапіксельною камерою

Останні пару років Apple піддається критиці за те, що в кожному наступному iPhone пропонується занадто мало інноваційних рішень. Або «Яблуко» випустить щось по-справжньому нове в майбутньому році з приходом iPhone 6, або ринкова частка почне неухильно знижуватися. Дизайнер Ерік Хьюсманн дуже розраховує на те, що великий інновацією стане прозорий екран фірмового мобільника Apple.


Комментарии отключены

IdeaTab S6000 – бюджетний планшет від Lenovo

На сайті Федеральної комісії із зв’язку засвітився планшетний комп’ютер Lenovo IdeaTab S6000. FCC займеться його тестуванням, оскільки, як зазвичай, є останньою перешкодою перед виходом будь-якого мобільного пристрою в продаж. Комп’ютер у плані начинки непоганий і навіть практично унікальний – небагато планшетники мають в основі процесор виробництва MediaTek.


Комментарии отключены

Sony випустить оновлення Jelly Bean для смартфонів Xperia раніше терміну

Наприкінці минулого року компанія Sony пообіцяла випустити оновлення операційної системи до версії Android Jelly Bean для всіх смартфонів 2012 року. В даний момент деякі з пристроїв вже встигли отримати нову прошивку (Xperia TX, Xperia V і Xperia T), а вже найближчим часом свої оновлення одночасно отримають всі залишилися смартфони.


Комментарии отключены

Найдешевший мобільник оцінили в 12 доларів

Сучасні смартфони стають все більш потужними і більш тонкими, однак ціна на флагмани залишаються незграбно високими. Зате в бюджетному сегменті намітився відчутний прогрес, тому що собівартість мобільників початкового рівня продовжує знижуватися, постійно ставляться все нові рекорди. Як щодо мобільного телефону всього за 12 доларів?


Комментарии отключены

Ноутбук Inhon Blade 13 Carbon товщиною всього 11 міліметрів

Спробуйте уявити собі ноутбук товщиною зі смартфон. Не виходить? Воно й зрозуміло – подібне здається абсолютно неймовірним при нинішньому рівні розвитку мобільних комп’ютерів. Ан ні, майбутнє вже настало: ноутбук Inhon Blade 13 Carbon має товщину всього лише 11 міліметрів і важить при цьому менше 1 кілограма.