Архів для Март, 2013

Комментарии отключены

Genius DVR-FHD570: авторегістратор і відеокамера в одному корпусі

На російський ринок вийшов автомобільний відеореєстратор Genius DVR-FHD570, який забезпечить автолюбителям надійну запис подій у разі надзвичайних ситуацій на дорозі. Пристрій може працювати як в режимі запису обстановки навколо автомобіля, так і в режимі звичайної відеокамери.


Комментарии отключены

Сканування мозку допоможе визначити злочинні наміри

Сучасних злочинців судять тільки за фактично вчинені правопорушення, однак не за горами той день, коли з’явиться спосіб пророкувати їх, і людей будуть судити фактично ні за що, як це було в «Особливій думці». Дану можливість відкриває проект вчених з Альбукерке (США, шт. Нью-Мексико).


Комментарии отключены

Безшумний і потужний комп’ютер Habey PRO-6820

Представляємо вашій увазі новий настільний комп’ютер Habey PRO-6820, який, на відміну від переважної більшості інших десктопів, здатний задати жару будь-якому конкуренту. Чим погані настольнікі? Правильно, своїми габаритами, але Habey PRO-6820 настільки малий, що цілком зійде за підставку для монітора.


Комментарии отключены

Глава Google вважає за краще смартфони BlackBerry

Вважається ознакою хорошого тону, коли глава компанії, що виробляє якусь продукцію, користується своїми товарами, а не продукцією конкурентів. Google випускає мобільну ОС Android і володіє мобільним підрозділом Motorola.


Комментарии отключены

Творці Ubuntu розроблять ОС для китайців

Компанією Canonical спільно з китайською владою буде створена версія ОС Ubuntu для користувачів Китаю. Вихід системи Ubuntu Kylin відбудеться в квітні. Перша версія ОС з відкритим кодом призначена для ПК і ноутбуків, а через деякий час буде випущений варіант системи для серверів.