Архів для Август, 2011

Комментарии отключены

Nokia припинить випуск Symbian смартфонів у США

Ресурс All Things Digital узяв інтерв’ю у президента американського підрозділу компанії Nokia Кріса Вебера (Chris Weber). За його словами, в Північній Америці (США і Канада) Nokia не планує більше випускати мобільні пристрої на основі операційної системи Symbian, після дебюту своїх Windows Phone пристроїв.


Комментарии отключены

Apple встигла побувати найбільшою компанією в світі

Під час вчорашніх торгів на Нью-Йоркській біржі компанії Apple на деякий час вдалося обійти за обсягом капіталізації американського енергетичного гіганта Exxon Mobil і стати найбільшою компанією в світі. Тим не менш, перед закриттям біржі Apple знову перемістилася на друге місце, яке вона займала раніше.


Комментарии отключены

Fly E195 – ще один мультимедійний сенсорний телефон з підтримкою двох SIM карт

Компанія Fly оголосила про поповнення свого портфоліо мобільних телефонів нової стильної сенсорної моделлю – Fly E195, що підтримує роботу з двома сім-картами. Новинка з’явиться у продажу в середині серпня за рекомендованою ціною 4390 рублів.


Комментарии отключены

Бюджетний Android-смартфон Motorola XT531

Компанія Motorola представила компактний бюджетний Android смартфон. Модель називається Motorola XT531 і вийде на європейському ринку як Fire XT, а на ринку Південної Америки як Spice XT, при цьому крім підтримуваних стандартів мережі відмінностей між апаратами не буде.