Архів для Июль, 2009

Солодке повернення LG Chocolate

Сеул, Корея, 7 липня 2009 року – Компанія LG Electronics (LG), світовий лідер і технологічний інноватор в галузі мобільного зв 'язку, оголошує про розробку нового покоління Chocolate, одного з найуспішніших телефонів LG на сьогоднішній день.


Samsung GT-S3100: простий слайдер

На сайті компанії Samsung з 'явилися фотографії її майбутньої новинки – "слайдера " GT-S3100, офіційно не анонсованого, і який, якщо судити за наявними даними, буде ставитися до бюджетного сегменту.


Ezio MEGA6: GSM телефон з сенсорним керуванням і вбудованим ТВ-тюнером

Дана модель примітна в першу чергу тим, що володіє сенсорним дисплеєм і можливістю не тільки підключення до зовнішніх телевізорів, але й самому телефону бути в якості такого, завдяки вбудованому аналогового ТБ-тюнера. Сам телефон виконаний у вигляді "моноблоку " і має стильний зовнішній вигляд.


LG GB270 – тонкий бюджетний моноблок

Стали відомі подробиці про новому мобільному телефоні LG GB270, який поки що не був представлений офіційно. Судячи з усього, це проста і недорога модель початкового рівня, яка має при цьому цікавим дизайном. LG GB270 виконаний у вигляді тонкого моноблоку, у правому верхньому куті розташована невелика петелька для кріплення шнурки, передбачена можливість використання змінних панельок. Стали [...]


Скоро у продажу музичний Sony Ericsson W350i El Nino

Мобільний телефон Sony Ericsson W350i вийшов у минулому році і знайшов свого покупця – музичний апарат є одним з небагатьох, які мають фліп. Відомо, що наступник моделі в роботі і Sony Ericsson створює його під назвою Twiggy.