Флагманські смартфони склали лише 29 відсотків продажів Samsung в першому кварталі 2017 року

У четвертому кварталі 2016 року Samsung отримала рекордний операційний прибуток у розмірі 7,8 мільярдів доларів. Але, схоже, компанія не заробляє стільки грошей на флагманських пристроях, як раніше. В опублікованій сьогодні доповіді The Investor поділилися знахідками південнокорейського інвестиційного фонду Hana Financial Investment. У матеріалі йдеться, що дохід від пристроїв високого класу склав лише 29 відсотків від глобальних продажів Samsung в першому кварталі 2017 року. Це набагато менше, ніж 40 відсотків за аналогічний період в 2015 році, коли флагманом компанії був Galaxy S4.

Чому це сталось?

Дослідницька компанія Strategy Analytics зазначила, що середня ціна проданого смартфона Samsung в 2016 році склала 232 долара по всьому світу, на відміну від 289 доларів в 2015. Ні для кого не секрет, що сегмент смартфонів стагнує на розвинених ринках. Тому як Samsung, так і інші виробники електроніки докладають все більше і більше зусиль для продажів пристроїв в Індії і Китаї.

Раніше Samsung розповіли про підвищення прибутковості в сегменті початкового і середнього класу смартфонів в 4 кварталі 2016 року Компанія прагне підвищити конкурентоспроможність своїх бюджетних пропозицій за рахунок впровадження функцій, які раніше були доступні тільки флагманів. Наприклад, серія Galaxy A зразка 2017 року тепер має водостійкість і 16-мегапіксельну камеру. А Galaxy J, найбільш продавана лінійка смартфонів Samsung в Індії, теж отримає новий набір функцій.

Samsung сподівається збільшити доходи від пристроїв високого класу в найближчих кварталах. Цьому, безсумнівно, буде супроводжувати випуск Galaxy S8 і S8 Plus.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.