Google може прибрати обмін текстовими повідомленнями з Hangouts

Незабаром Google може відключити SMS в Hangouts, так як призначення не особливо популярного месенджера недавно було змінено. Замість цього під брендом Hangouts будуть розповсюджувати два додатки, орієнтованих на бізнес: Hangouts Meet і Hangouts Chat. Згідно електронного листа, яке сьогодні розіслали адміністраторам GSuite, користувачі не зможуть відправляти і отримувати SMS з 22 травня. Така можливість залишиться тільки у абонентів Google Voice.

Чому?

Зараз в Google спостерігається надлишок додатків для спілкування – не так давно компанія запустила Allo і Duo. Перший є просунутим месенджером з використанням систем штучного інтелекту, а другий сервіс – фактично заміна відеодзвінків в Hangouts. Само собою, Google хоче просувати свої нові продукти і поступово змусити користувачів перейти на них. Але не все втрачено, в тому же самому листі вказується, що 27 березня офіційно будуть повідомлені деталі про майбутнє Hangouts.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.