Підводний дрон Gladius знімає в 4K на глибині до 100 метрів

Спочатку дрони захопили повітряний простір, а тепер вони освоюють підводні простори. На Indiegogo успішно запустився проект безпілотника Gladius, здатного занурюватися на глибину до 100 метрів, знімаючи все побачене на вбудовану камеру і транслюючи зображення на мобільний гаджет в режимі реального часу.

Що він уміє

Стандартна версія Gladius оснащена Full HD-камерою, а більш просунутий варіант підтримує зйомку 4K-відео. Дрон володіє природною плавучістю, що забезпечує стабільну картинку. Він підключений за допомогою кабелю до спеціального Wi-Fi буя для зв’язку зі смартфоном. Радіус дії точки доступу становить 30 метрів, а в топовій комплектації є розширювач з передачею сигналу на відстань до 500 метрів. На одному заряді дрон здатний плавати більше трьох годин, розвиваючи швидкість до 2 метрів в секунду (близько 4 вузлів).

Разом з Gladius поставляється бездротової пульт з зручно розташованими органами управління і кріпленням для смартфона. Заявлена ​​сумісність з Android і iOS. Для зберігання фото і відео передбачена вбудована картка пам’яті microSD, спочатку був заявлений зовсім скромний обсяг пам’яті, але розробники вже оголосили про збільшення доступного місця до 32 ГБ в базовій моделі і до 64 ГБ в старшій.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.