Sharp готує свій перший китайський смартфон

Японські виробники смартфонів все рідше радують користувачів цікавими новинками. На початку місяця Panasonic представила нудні металеві бюджетники, які можна сплутати з десятками інших моделей на ринку. Тепер ось в базі даних китайського регулятора TENAA з’явилися фотографії смартфона Sharp Z3, але від японського в ньому залишилася одна назва.

Безлика «цеглина»

Sharp Z3 тільки недавно був переданий на тестування фахівцям TENAA, а тому більшість характеристик апарату невідомі. Повідомляється тільки про 5.5-дюймовий екран, акумулятор ємністю 3020 мАг, підтримки двох SIM-карт і LTE-мереж. Товщина металевого корпусу складає 7.78 мм, і якби не логотип, смартфон можна було б прийняти за одну з моделей ZTE Nubia. Відрізнити їх можна хіба що по розташуванню клавіш регулювання гучності – у Z3 вони знаходяться під кнопкою живлення (мабуть, таке рішення подобається японцям, але не нам). За попередніми даними Sharp тільки розробив дизайн гаджета, а виробництвом займеться китайський партнер Kangfa Technology.

У минулому році Sharp пішла по руках стала частиною тайванського гіганта Foxconn, і залишається тільки сподіватися, що при новому керівництві компанія продовжить випускати цікаві безрамкові моделі. На жаль, Sharp Z3 не входить в їх число.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.