Google представила Android O для розробників

Розробники Google представили попередню версію нової операційної системи Android O. Її повна назва поки не розкривається, зате стали відомі перші подробиці про можливості платформи. Зміни торкнуться повідомлення, а крім того, можна розраховувати на підвищення автономності пристроїв. Опублікована збірка не входить в програму Android Beta Program, тому її доведеться встановлювати вручну. Втім, вона не призначена для щоденного використання.

Головним нововведенням в анонсованої рік тому Android N став багатовіконний режим. В Android O обійшлося без глобальних змін, або ж Google просто не хоче відразу розкривати всі карти. Серед поліпшень – канали сповіщень, якими можна буде керувати окремо (наприклад, заблокувати тільки один з них). Для важливої ​​інформації розробники зможуть змінювати колір фону повідомлення в «шторці». Розробники додали можливість відкладати повідомлення на певний термін, після закінчення якого вони знову з’являться на екрані.

Android O почне обмежувати роботу програм у фоновому режимі для економії енергії (як це робить iOS). Новий механізм допоможе звільнити зайву пам’ять і знизити навантаження на процесор, крім того, автоматичні ліміти торкнуться програми, які відстежують розташування пристрою (через GPS, Wi-Fi і так далі). Окремо варто відзначити API автозаповнення, що дозволяють вибрати стандартний додаток, яке буде автоматично вводити паролі та іншу інформацію про користувача.

Починаючи з Android O, функція «картинка в картинці» з’явиться на всіх пристроях, а не тільки на телевізорах з Android TV. Адаптивні іконки будуть автоматично змінювати свій вигляд в залежності від обраної теми інтерфейсу, також поліпшена навігація на пристроях з клавіатурою. Операційна система підтримує аудіокодек LDAC, який дозволяє підвищити якість звуку в Bluetooth-навушниках.

Завдяки функції Wi-Fi Aware смартфон зможе обмінюватися даними з іншими пристроями без створення окремої точки доступу.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.