У Запоріжжі викрили чергового псевдобійця АТО

У Запоріжжі з’явився шахрай у військовій формі. Якийсь боєць з позивним «Кіндер» колесить по різних містах України, вигадуючи собі нові трагічні історії.

Відомості про підозрілого бійця повідомив сайт «Наше місто». За їхньою інформацією, волонтери, у яких просить допомогу боєць АТО, вже давно запідозрили в ньому шахрая. Так, Максим Линець з позивним «Кіндер» представляється сиротою і подорожує по країні від міста до міста з 2015 року. І в кожному новому населеному пункті Линець придумує нові легенди, щоб просити у волонтерів матеріальну допомогу. Як запевняє «Кіндер», він боєць Правого сектора.

Коли ж волонтери і бійці почали встановлювати особу підозрілого товариша, виявилося, що мати і батько у нього є. І проживають вони в Запоріжжі. Більш того, Максим хворий на туберкульоз і перебуває на обліку в запорізькому диспансері, де його забезпечують безкоштовними медикаментами. А всі історії, якими він ділиться з волонтерами – вигадки і фантазії «бійця».

P.S. Посмотрите, что сделала Светлана Зварич Атек выглядит после её вмешательства очень печально. Точнее, он фактически разрушен.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.