Apple випустила оновлений iPhone 6 в Європі

На початку місяця на азіатських ринках з’явилася нова версія iPhone 6 з 32 ГБ вбудованої пам’яті. До цього апарат випускався тільки в варіантах на 16, 64 і 128 гігабайт. Він зник з магазинів Apple після презентації iPhone 7 і iPhone 7 Plus, але компанія вирішила продовжити життя старому смартфону. Після дебюту в Китаї, Тайвані та Індії 32-гігабайтна модель вийшла в Білорусі – її можна купити в авторизованого реселлера i-Store.

Новий «бюджетний» iPhone

Очевидно, що Apple вигідніше продавати останнє покоління смартфонів, але в деяких країнах вони занадто дорогі для більшості покупців. Для нарощування продажів компанія використовує старі моделі, наприклад, в минулому році iPhone 5s допоміг їй подвоїти поставки на індійському ринку і вийти на друге місце за обсягом продажів смартфонів в Росії. Мабуть, виробництво смартфона вже зупинено, а iPhone 6 на 32 ГБ стане його заміною.

Крім обсягу пам’яті оновлений iPhone 6 нічим не відрізняється від оригінальної моделі. Він також оснащений 4.7-дюймовим дисплеєм, 64-бітовим процесором Apple A8 і 1 ГБ оперативної пам’яті. В Азії доступна модифікація золотого кольору, а в Білорусі поки продається тільки «сірий космос».

Ціна питання

Залежно від регіону iPhone 6 на 32 ГБ коштує від 450 до 520 доларів США. Швидше за все, пізніше смартфон з’явиться в інших країнах Європи.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.