Ресурс DxOMark визнав камеру Huawei P10 однією з кращих на ринку

Спеціалізований ресурс DxOMark, який детально аналізує камери смартфонів і виставляє свої бали, провів тест камери недавно представленого смартфона Huawei P10. Як з’ясували експерти – камера новинки одна з кращих на ринку.

Результати тестів

Подвійна камера Huawei P10 оснащена основним модулем на 20 Мп, додатковим датчиком на 12 Мп і діафрагмою F/2,2. Вона отримала 87 балів зі 100 можливих і стала в один ряд з топовими флагманами Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Sony Xperia XZ і Sony Xperia Z5. Експерти сервісу відзначили, що камера апарату як ніяка інша, вміє захоплювати детальні подробиці сцени і робить це навіть при поганому освітленні. Камера торішнього флагмана Huawei Mate 9 отримала від DxOMark 85 балів.

Хто лідери

На сьогоднішній день найбільше балів за рейтингом DxOMark набрала камера Google Pixel (89 балів). На другому місці з 88 балами опинилися відразу чотири телефони – HTC 10, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S7 і Sony Xperia X Performance.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.