Viber додасть секретні чати з забороною на скріншоти

Подібно до інших популярних мессенджерів, в минулому році Viber запустив повне шифрування повідомлень і дзвінків, а також додав функцію прихованих чатів, захищених спеціальним пін-кодом. Скоро команда сервісу представить ще одне оновлення, яке дозволить створювати секретні бесіди з самознищенням, причому на Android користувачі навіть не зможуть зробити скріншот такого чату. iOS не дозволяє заборонити подібне, але Viber відразу повідомить, якщо співрозмовник зберіг знімки екрану на своєму пристрої.

Viber ділиться секретом

Місяць тому в Viber запустив секретні повідомлення, що зникають через заданий час, а до цього аналогічна функція з’явилася в окремому додатку Viber Wink. Нова версія основного клієнта дозволить встановлювати таймер самознищення для секретних чатів. А щоб зробити їх ще більш конфіденційними, меседжер не тільки заборонить робити скріншоти, але і не дасть переадресувати отримане повідомлення.

Коли чекати?

Оновлення Viber з підтримкою секретних чатів стане доступним для Android і iOS на початку наступного тижня. Повідомлення про скріншотах також підтримує Snapchat, більшість фішок якого давно скопіювали інші платформи обміну повідомленнями (особливо цим захоплюється Facebook). Viber не став винятком, а зовсім скоро сервіс почне тестувати новий розділ з товарами.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.