До 40% смартфонів Xiaomi є підробкою

Нещодавно глава китайського гіганта інтернет-продажів Alibaba Джек Ма направив уряду КНР відкритого листа з проханням посилити відповідальність за продаж підробок, які заполонили ринок і AliExpress зокрема. Його позицію підтримав і президент Xiaomi Лей Джун. Сьогодні від 30% до 40% продаваних смартфонів під брендом компанії – не більше ніж підробка. Це не тільки позначається на прибутку, а й шкодить іміджу виробника.

Покарати шахраїв непросто

Чинне китайське законодавство не дозволяє притягнути до кримінальної відповідальності розповсюджувачів більшості підроблених товарів. Тільки якщо їх вартість перевищує 50 000 юанів (близько $7230 за поточним курсом), продавець може бути засуджений до позбавлення волі на строк до 7 років. В результаті шахраї продовжують обманювати покупців, не боячись потрапити за грати.

Для порівняння, в США за продаж підробок зловмисникам загрожує до 10 років в’язниці, при повторному порушенні закону максимальний термін становить цілих 20 років. Компанії ризикують отримати величезний штраф, і найчастіше це закінчується закриттям бізнесу.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.