Створення інтернет-магазину з нуля

Інтернет-магазин – це сайт, призначений для просування та продажу товарів або послуг. Багатомільйонна аудиторія інтернет-користувачів вже звикла шукати інформацію про товари і послуги в інтернеті. Створення інтернет-магазину для компаній, що працюють в сфері роздрібної та оптової торгівлі, в наш час стало питанням не тільки престижу і репутації, але і нагальною потребою.

Створення інтернет-магазину у місті Івано-Франківськ для бізнесу – досить важливий крок. Обсяг онлайн-торгівлі впевнено зростає з кожним роком, довіру аудиторії до інтернет-покупок збільшується.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ З НУЛЯ

Успіх вашого бізнесу в мережі багато в чому залежить від того, хто буде займатися створенням інтернет-магазину. Створити прибутковий інтернет-магазин під ключ, забезпечить якісне просування готового проекту в пошукових системах і соціальних медіа. Володіючи знаннями технологій онлайн-продажів, ми можемо підняти конверсію і середній чек вже діючих інтернет-ресурсів. Створення інтернет-магазину Івано-франківськ для бізнесу, підприємців стартує з 7-10 тисяч гривень. Розробка сайту з кошиком, можливістю купити онлайн, оплатою на сайтів – це і є сучасний інтернет-магазин рівня Ebay чи Amazon.

Розробка і просування інтернет-магазину надасть вашому бізнесу наступні переваги:

Розробка сайту інтернет-магазину повинна бути максимально орієнтована на задоволення потреб цільової аудиторії. Для кожного проекту ми продумуємо зручну структуру і навігацію переміщення по сайту, щоб користувач міг легко орієнтуватися навіть у багатотисячному асортименті (наприклад, якщо ви вирішили зробити інтернет-магазин одягу або меблів). Ми розуміємо, що тільки при дотримань всіх вимог проект буде працювати з максимальною віддачею і ефективністю.

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ПО НЕДОРОГИЙ ВАРТОСТІ

Зазвичай інтернет-магазин у Івано-Франківську включає в себе наступні функціональні модулі: каталог зі списком товарів, індивідуальну картку товару, інтеграцію з 1С, платіжними системами і базами даних. Додаткова зручність вашого магазину додадуть такі елементи, як настроюється пошук, калькулятор, фотогалерея, блок рекомендованих товарів, особистий кабінет. Тому ціна на створення інтернет-магазинів встановлюється в кожному випадку індивідуально, залежно від ваших потреб.

Створення такого ресурсу, як інтернет-магазин – це трудомісткий процес, що вимагає професійного підходу до справи. Готовий ресурс повинен служити повноцінним каналом продажів і забезпечувати максимальну функціональність, щоб приносити власнику найбільший доход. Замовте інтернет-магазин, і це допоможемо вашому бізнесу піднятися на новий щабель розвитку!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.