Nokіa готує три нових смартфони

За повідомленням ресурсу TheStreet.com, компанія Nokіa зараз розробляє не менш трьох смартфонів із сенсорним дисплеєм. Як заявляє "джерело, знайоме із ситуацією ", восени на ринок вийдуть три різних моделі Nokіa, обладнані сенсорними дисплеями. Всі вони будуть укладені в тонкі корпуси. Нагадаємо, на даний момент у портфоліо компанії тільки дві S 60-смартфона із сенсорним дисплеєм – це модель 5800 XpressMusіc і флагман N97.

Також джерело повідомило, що всі три нових смартфона Nokіa будуть підтримувати технологію тактильного відгуку VіbeTonz, розроблену компанією Іmmersіon. Вона дозволяє зробити натискання на сенсорний дисплей більше відчутними. У цьому виникла необхідність після того, як закінчилася епоха стилусів і настала нова ера тактильного керування. Завдяки VіbeTonz, при натисканні на поверхню сенсорного дисплея користувач чує неголосній звук і почуває легку вібрацію, приблизно так, як це було б, використовуй він звичайну апаратну клавіатуру. Варто відзначити, що Nokіa розробляла власну технологію тактильного відгуку, і не зовсім зрозуміло, чому компанія вибрала для своїх смартфонів VіbeTonz від Іmmersіon.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.