Бездротові навушники Xiaomi – для закоханих у музику і спорт

Хороша новина для шанувальників здорового способу життя. Тепер тренуватися (бігати або робити зарядку) стане веселіше. В арсеналі Xiaomi з’явилися непогані навушники-вкладиші для спортсменів.

Волога і піт не страшні – завдяки захисту стандарту IPX4. Міцний корпус береже від пошкоджень. Коштує аксесуар недорого і важить 17,8 г.
Возитися з проводами не доведеться. Гарантується швидке з’єднання по Bluetooth 4.1. Вбудованої батареї вистачає на 7 годин активної роботи (280 годин в режимі очікування). Ємність акумулятора дорівнює 110 мАг.
Можна підключити 2 джерела звуку одночасно (смартфон і плеєр, наприклад). В наявності регулятор гучності. Ще пристрій Xiaomi обладнано мікрофоном (з кнопкою для прийому дзвінків і перемикання композицій).

Виріб оснащений спеціальним гачком – для комфортного розташування в вухах. У комплекті поставки – 5 пар накладок різного розміру.

Опір заявлено на рівні 32 ом. Зв’язок по Bluetooth підтримується на дистанції до 10 м. Якщо говорити про протоколах, є hsp, hfp, avrcp і a2dp. Зарядка девайса здійснюється за допомогою Micro USB і відповідного кабелю.
Для фанатів фітнесу – річ цікава.

P.S. Кстати, если вас интересует лепнина под заказ без посредников, можете смело обращаться http://lepka.biz/masterskaya/gipsovaya-lepnina.html Наше предложение вас заинтересует!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.