Android Nougat досі не подолав позначку в 1%

За останній місяць ОС Android Nougat практично подвоїла свою частку в офіційній статистиці Google, хоча підкорений рубіж в 0.7% не вражає. Головною зміною в січневому рейтингу стало зникнення «мамонта» Android 2.2 Froyo, який майже цілий рік тримався з мінімальною часткою в 0,1%.

Джерело: gagadget.com

Повільне зростання

Незважаючи на ранній анонс перших збірок «нуги» (в дівоцтві – Android N), розробникам Google не вдалося прискорити поширення нової системи. Свого часу Android 6.0 Marshmallow подолав планку в 1% за перші чотири місяці після релізу, тоді як Android Nougat на це буде потрібно як мінімум півроку. На даний момент найпопулярнішою версією є Android 5.x Lollipop, а трирічний KitKat тільки в минулому місяці змістили на третє місце.

Google Pixel теж в списку

В оновленій статистиці 0.2% Android 7.1 Nougat – це смартфони пошукового гіганта Google Pixel і Pixel XL, а решта 0.5% припадають на пристрої інших виробників. До сьомої версії вже оновилися деякі апарати Sony Xperia, OnePlus 3, LG G5, HTC One M9, HTC 10 і Moto Z. До кінця січня до них також приєднаються корейські флагмани Samsung Galaxy S7 і S7 edge. З коробки Android Nougat доступний на Планшетофони LG V20 і Huawei Mate 9.

Як завжди, пошуковий гігант не враховує пристрою без магазину Google Play, а це мільйони смартфонів для китайського ринку.

До речі, а ви вже навчаєтесь  на кафедрі АТЕП у НТУУ «КПІ»? Якщо ні – це потрібно виправити. Оси Вам посилання http://atep.kpi.ua/ Приємні умови, великі перспективи. Успіхів Вам!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.