Створення сайтів Тернопіль з гарними кольорами

У цій статті я розповім про декілька способів підібрати гармонійне поєднання кольорів для створення сайту тернопіль. Чому це важливо? Думаю, ви помічали, що коли ми дивимося на якийсь предмет, то спочатку бачимо його зовнішній вигляд – круглий він, квадратний, плоский або опуклий. В першу чергу помічаємо основний колір, потім другорядні. Так, коли ми дивимося на червоний м’ячик з невеликим чорним малюнком – спочатку відзначаємо його зовнішній вигляд, форму і основний колір – червоний, а потім вже другорядне – чорний.

А якщо це не малюнок, а напис (тобто якась інформація), то смисловий зміст цього напису ми починаємо сприймати тільки після того, як сприйняли її зовнішній вигляд (в даному випадку чорне на червоному). Втім, відбувається це настільки швидко, що не усвідомлюється.

Так і з сайтом. Насамперед привертає увагу зовсім не інформація, а оформлення сайту. При цьому ми розуміємо, що оформлення – це в першу чергу поєднання кольорів. Кольорове створення сайтів тернопіль – це поєднання його головного і другорядних кольорів. Як ці кольори поєднуються, таке початкове враження і виробляє сайт. Безперечно, головне місце на сайті займає інформація, але на підсвідомому рівні неабиякий вплив на її засвоєння надаватимуть кольору, в яких вона оформлена. Саме кольори формують перше враження, а його, як відомо, непросто змінити. І, тільки в ваших силах зробити так, щоб поєднання кольорів на сайті працювало вам на благо, а не на шкоду. А я вас тільки трохи підштовхну до правильного рішення :) .

Перш за все, поєднання кольорів залежить від … Теми, якій присвячений ваш сайт! А також від мети, яку ви перед собою ставите при його створенні.

Давно відомо, що колір сильно впливає на психологію людей. Наприклад, люди, що живуть в кімнатах з такими яскравими і несподіваними барв, як салатовий + червоний, стають агресивними і небезпечними для суспільства. А люди, що живуть в кімнатах зі спокійними бежевими, темно-зеленими відтінками, навпаки, більш зібрані і спокійні, ніж «агресори».

Для сайтів ці висновки теж справедливі. Якщо ви хочете влаштувати революцію, то для вашого сайту підійдуть «збуджуючі» кольору – яскраво-червоний, отруйно-зелений і так далі. Прохання фразу про революцію близько до серця не брати! :) . Але якщо тематика Вашого сайту ніяка не «революційна», а тиха і спокійна, (наприклад, Ви любите вирощувати квіти і хочете, щоб ваш сайт був просякнутий гармонією і радістю), то вам у виборі колірного поєднання потрібно спиратися на різні «теплі» кольори , які очі не ріжуть, а й не дуже нудні.

Коли ви визначитеся, яка атмосфера повинна панувати на Вашому сайті, можна буде думати про поєднання кольорів. Тому що поєднання кольорів – це не просто пара квітів, які змішали між собою, це пара квітів, які поєднуються один з одним.

Існує кілька типів різних колірних поєднань, які найчастіше використовуються в оформленні сайтів. Розглянемо їх:

Білий + чорний + сірий

В оформленні сайтів часто використовується таке поєднання кольорів, як білий + чорний + сірий: чорний текст з сірими посиланнями на білому тлі. Просто і офіційно. Але як нудно!

Цей прийом можна використовувати, якщо тільки ваш сайт присвячений чогось дуже серйозного і офіційним. Але, знаєте, це дійсно дуже нудно. Краще використовувати строгі, але все-таки більш «веселі» кольору. Або, щоб трохи «розрядити» офіціоз, можна помістити на сайт побільше ілюстрацій, теж в стилі «білий + чорний + сірий». Тим більше, ілюстрації також покращують сприйняття тексту.

Контрастні кольори

Непоганий прийом – використовувати контрастні, протилежні кольори. Основні контрастні кольори: червоний – блакитний; синій – жовтий; зелений – фіолетовий.

Але поєднання з двох основних контрастних кольорів на сайті краще не застосовувати. Це тільки ускладнить сприйняття його вмісту. Тому, якщо Ви не ставите собі за мету якомога швидше позбутися від усіх відвідувачів Вашого сайту, при виборі колірного поєднання доцільно використовувати крім основних контрастних кольорів ще і проміжні. Для цього розробка сайтів тернопіль повинна містити гармонійне поєднання кольорів, потрібно знати, які саме відтінки кольорів є контрастними. Визначити це дуже просто. У будь-якому графічному редакторі існує така функція – Invert colors (Звернути кольору).

Відтінки одного кольору

У попередньому прикладі було розглянуто кілька відтінків двох контрастних кольорів. Тут же розглянемо сторінку, де використані кілька відтінків одного кольору. Відтінки одного кольору – чудовий прийом, який дуже приємно виглядає в оформленні сайту. Єдина складність – гармонійно підібрати ці самі відтінки.

Перш ніж остаточно визначитися з колірним поєднанням, пропоную вам трохи поекспериментувати з різними кольорами і визначитися, які з них найбільш підходять темі вашого сайту.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.