LEEF IBRIDGE 3: легке розширення пам’яті Iphone

Здавалося б, звичайна ситуація, коли вільна пам’ять в телефоні закінчилася, а ще треба знімати або зберігати файли. Начебто ситуація безвихідна, але тим не менше це не так. Є рішення, яке дозволить не тільки розширити пам’ять, а й полегшить роботу з телефоном в інших ситуаціях.

Обсяги вбудованої пам’яті телефонів сильно зросли останнім часом, але при цьому зросли і обсяги збережених в телефоні даних. Одне відео в 4К чого варте. Тому часто і виникають ситуації, коли де-небудь у відпустці або на заході потрібно щось сфотографувати, а на екрані тільки повідомлення про те, що вільного місця не залишилося.

Звичайно «в поле» скинути фотографії можливості, як правило, немає. У цей момент і прийде на допомогу маленький пристрій Leef iBridge 3 вагою всього 12 грам. На Leef iBridge 3 можна зберегти весь контент вашого iPhone або iPad або вибірково перемістити на нього деякі фотографії або об’ємне відео.

Ця маленька флешка може підключатися до будь-якого iPhone або iPad з Lightning-роз’ємом і операційною системою iOS 9 або iOS 10. З іншого її боку розташований коннектор USB. Сам USB має стандарт 3.1, що сильно збільшує швидкість запису і читання.

Корпус виконаний з литого цинку і еластотермопласта. Коли коннектор Lightning підключений до телефону, не виникає відчуття крихкості конструкції. З’єднання досить міцне і надійне, а між Leef iBridge 3 і корпусом телефону є невеликий зазор, що дозволяє не знімати чохол при використанні і не дряпати алюмінієву «спинку» телефону або планшета при використанні без чохла. Крім цього, варто відзначити, що Leef iBridge 3 має J-подібну форму, що дозволяє йому практично не впливати на габарити телефону. Це, в свою чергу, дозволяє не відчувати труднощів при користуванні телефоном навіть з підключеним накопичувачем, який акуратно «ховається» за задню стінку. Ну і також зводить до мінімуму ризик його випадкового пошкодження або пошкодження Lightning-роз’єму.

Крім простого перенесення фото також можливі:

Крім зазначених функцій, дуже добре опрацьовано питання безпеки. При втраті заблокованою Leef iBridge 3, знайшов не зможе відкрити її через додаток на iPhone або iPad. А при підключенні до комп’ютера на флешці буде доступна одна лише папка – «Leef lock». У цій папці буде файл «Help», якщо його відкрити, то відкриється тільки сторінка браузера з інформацією про те, що даний пристрій заблоковано. Відкривши її користувач побачить загальну інформацію про необхідність ввести код або відбиток і наведені дані власника, які вводилися ним.

Копіювання медіатеки можливо в обидві сторони. Тобто не тільки з iPhone на Leef iBridge 3, але в і зворотний бік. Так само і з підключенням до комп’ютера. Таким чином, пристрій сильно полегшує перенесення даних з телефону на жорсткий диск комп’ютера і назад. Це значно зручніше, ніж переносити фотографії з телефону на комп’ютер безпосередньо.

Природно, Leef iBridge 3 може також використовуватися і як проста флешка для будь-якого комп’ютера, а завдяки USB 3.1, який я вже згадував, вона буде швидше багатьох аналогів, до яких ми всі звикли.

Обсяг пам’яті Leef iBridge становить 32 ГБ, 64 ГБ, 128 ГБ і 256 ГБ. Комплект поставки включає все найнеобхідніше, а саме сам накопичувач Leef iBridge 3 і чохол для зберігання і перенесення, який можна повісити на ключі або ланцюжок.

До речі, придбати корисні і цікаві подарунки на новорічні свята ві мижете у інтернет магазині «ПЛАЗА» http://www.plaza.kh.ua/small_bt/23558/. Широкий асортимент та приємні ціни.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.