Яка нація найсильніше всіх залежить від смартфонів?

У соціальному дослідженні «Яка нація найсильніше залежить від смартфонів», проведеному шведським стільниковим оператором Tefficient, взяли участь респонденти 32 європейських і азіатських країн. Як виявилося, відповідь на це питання звучить досить несподівано. Сильніше за всіх від своїх мобільників залежать жителі Фінляндії. Але якщо гарненько задуматися, це зовсім не дивно, адже саме Фінляндія є батьківщиною такого популярного бренду, як Nokia, про який напевно чув практично кожен.

Причиною такої високої залежності фінів від смартфонів фахівці вважають дуже вигідні тарифні плани, що дозволяють їм буквально за копійки не вилазити з Інтернету в метро, ​​на бігу, на робочих перервах, а то і зовсім в робочий час, якщо начальник не бачить. Що дивно, фіни користуються мобільниками в два рази частіше, ніж жителі Південної Кореї, які посіли друге місце в цьому рейтингу. Непоганий відрив, погодьтеся? Ця проблема сильно турбує департамент охорони здоров’я Гельсінкі, так як все більше число молодих батьків вважають за краще проводити час в компанії смартфона, приділяючи все менше і менше уваги своїм маленьким дітям.

На цю тему навіть була знята соціальна реклама, в якій величезний чорний ворон забирає з пляжу маленьку дівчинку, поки її мати захоплено читає щось в своєму смартфоні. Фінським глядачам відео дуже не сподобалося, а також не припав до душі слоган, яким супроводив його уряд: «Халатність – сучасне насильство». Ще однією цікавою тенденцією є той факт, що багато батьків йдуть по стопах своїх дітей і намагаються користуватися смартфонами в будь-яку вільну хвилину, поглинаючи все більше і більше інтернет-контенту. Раніше таке можна було відзначити виключно за молоддю, але тепер навіть літні люди проводять буквально дні і ночі, втупившись у свій телефон.

Населення Фінляндії складає 5,5 мільйонів осіб, при цьому кількість активних мобільних тарифних планів налічує майже 11 мільйонів. Приблизно по два тарифних плани на душу населення. З огляду на, що тарифні плани взагалі ніяк не обмежують обсяги інтернет-трафіку, фінів можна зрозуміти. Це досить зручно, завжди мати під рукою смартфон і планшет з нічим не обмеженим доступом до глобальної Мережі. Але чи так це добре для нації в цілому?

До речі, придбати гарячі тури у Мексику можна на сайті http://hottours.in.ua/catalog/meksika/. Тільки цікаві і вигідні пропозиції, обрані спеціально для Вас!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.