Нова Shield Android TV: передбачуване фото

Наші колеги з Android Police поділилися витоком передбачуваних офіційних фото оновленої версії Shield Android TV. Нагадаємо, що ця ігрова приставка Nvidia була анонсована в березні цього року. Вона підключається до телевізора і працює стаціонарно, хоча самі додатки мобільні – з тих, що запускаються на смартфонах і планшетах. Правда за допомогою потокового ігрового сервісу GeForce NOW, підписка на який коштує $ 8 в місяць, на Shield Android TV можна грати і в десктопні ігри, які транслюються з серверів Nvidia. Але таких ігор зовсім небагато, і справжні хіти серед них зустрічаються рідко.

Чим буде відрізнятися новинка невідомо. Android Police прислали два фото, в яких консоль має різні розміри – стандартний, як і першої версії, і маленький. Видимих ​​відмінностей в дизайні консолі і пульта управління немає, чого не можна сказати про геймпаді – він став більш незграбним. Так що можна тільки гадати чи йде мова про двох різних версіях, або це просто такий рендер; чи є оновлення косметичним, або замість колишнього процесора Tegra X1, 3 Гб ОЗУ і 16 Гб флеш-пам’яті новий Shield Android TV отримає нову конфігурацію (у чому немає особливого сенсу з урахуванням сильного відставання рівня мобільного графіки від рівня мобільного продуктивності).


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.