Тім Кук обіцяв посилити безпеку продукції Apple

На минулому тижні репутації компанії Apple були нанесені важкі збитки, коли хакери вчинили взлом хмарного сервісу iCloud і викрали звідти величезну кількість інтимних фотографій голлівудських зірок. Злочин дуже серйозний, їм одразу зацікавилося американське ФБР, а до розслідування підключилася і сама Apple.

Американська компанія, звичайно ж, відкинула всі звинувачення в тому, що матеріали були здобуті саме з хмарного сховища iCloud, але пообіцяла ретельно дослідити всі деталі того, що сталося. Ці твердження дещо суперечать один одному, втім, іншого поведінки від Яблучною імперії очікувати і не варто було. Важливо те, що компанія збирається робити в майбутньому, як вона збирається уникати подібних інцидентів.

У своєму недавньому інтерв’ю виданню Wall Street Journal глава Apple Тім Кук урочисто оголосив, що компанія збирається кардинально посилити заходи безпеки на фірмових продуктах. Навіть абстрагуючись від цього жахливого інциденту, пан Кук впевнений, що є ще способи посилити захист фірмових сервісів і фірмових програмних продуктів, і першим кроком на цьому шляху буде впровадження нових функцій для мобільної платформи Apple iOS 8.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.