Мишка Aorus Thunder M7 для фанатів онлайн-ігор надійшла в продаж

Стартували продажі нової комп’ютерної миші Aorus Thunder M7, розробленої з урахуванням потреб геймерів, з усіх іграшок віддають перевагу онлайнові RPG. Це виражено в особливій формі корпусу, максимально зручною, а також у великій кількості програмованих кнопок.

Орієнтація на фанатів онлайн-RPG не означає, що миша Aorus Thunder M7 непридатна для використання, наприклад, в шутерах. Зовсім навпаки – «гризун» відмінно підійде про-геймерам та й просто тим, хто вважає за краще грати з власним конфіг і заточувати його саме під мишу, а не під клавіатуру. Всього на корпусі маніпулятора розташовано 16 програмованих кнопок, під якими приховані особливо живучі перемикачі Omron. За словами розробників, новинка підтримує користувача профілі, що дозволяє записати в її пам’ять до 70 макросів.

Зовні Aorus Thunder M7 виглядає дуже футуристично і своєю незвичайною підсвічуванням нагадує тюнінгований автомобіль. Миша розпорядженні лазерним сенсором з роздільною здатністю 8200 точок на дюйм і підключається до комп’ютера по USB-інтерфейсу. Росія увійшла до списку країн, де буде вестися реалізація цього «гризуна», але його вартість поки невідома. Aorus Thunder M7 важить близько 110 грамів і має розмірами 116х70х44 міліметра.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.