Попит на планшетні комп’ютери почав скорочуватися

Аналітична компанія IDC провела дослідження ринку планшетних комп’ютерів і дійшла висновку, що попит на них трохи впав. Вона судить про це за темпами зростання ринку і за кількістю відвантажених пристроїв. У першому кварталі поточного року, наприклад, було продано 50,4 мільйона «таблеток» і гібридів.

З одного боку, це відмінний показник, але якщо порівняти його з результатами першої чверті минулого року, то з’ясовується, кількість відвантажених пристроїв скоротилася на 35,7%. Зростання ринку склало 3,9%. Фахівці відзначили, що інтерес до впав до всіх різновидів планшетів – до звичайних і трансформерні, на Android, iOS і Windows. Загалом, дісталося всім сегментам ринку, незалежно навіть від розміру екрана. Аналітики стверджують, що при таких показниках першого кварталу для виробників планшетів 2014 виявиться не найкращим в плані прибутку.

Попит на планшетники падає з кількох причин – по-перше, ринок уже наповнений моделями, і користувачі не бачать сенс міняти свій планшет, куплений всього рік тому, на новий з приблизно такими ж характеристиками. По-друге, так звані «Планшетофони» все більше цікавлять потенційних покупців – в одному пристрої вони отримують функціонал планшета і смартфона, і їх навіть не лякає той факт, що розмовляти вони будуть по «лопаті».

Інтерес споживачів знижується не тільки в мейнстрімному, але і в корпоративному сегменті ринку планшетних комп’ютерів – бізнес-клієнти теж перестали бачити сенс у частому оновленні парку своїх мобільних пристроїв. і навіть Apple, зазомбувавша мільйони людей, зазначає спад продажів – рік тому вона продала 19,5 мільйона своїх iPad, а цього року їй довелося задовольнятися результатами в розмірі 16,4 мільйона. І тільки Samsung досягла успіху за перший квартал і підняла свої продажі з 8,5 до 11,2 мільйона планшетів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.