Sony Xperia Z Ultra GPE отримає Android 4.4.3

Схоже, що оновлення Android 4.4.3 вийде не тільки для смартфона Nexus 5, але і для інших моделей, виданих під брендом компанії Google. Так, днями надійшла інформація про те, що модель Sony Xperia Z Ultra Google PLAY edition незабаром отримає найновішу версію Android.
Версію Android 4.4.3 першим отримав смартфон Google Nexus 5 ще тиждень тому. Тоді пошуковий гігант оголосив, що дана версія призначена не для всіх пристроїв, вона виправляє лише баги конкретних моделей. Але, судячи з усього, ці помилки пов’язані з роботою стандартної Android (без інтерфейсних надбудов), адже вчора в Мережі з’явилися скріншоти, що свідчать про те, що ось-ось Android 4.4.3 KitKat отримає модель Sony Xperia Z Ultra Google PLAY edition. Це може означати, що скоро найновішу версію Android отримають всі смартфони з приставкою «Google PLAY edition». Нагадаємо, що до таких смартфонів відносяться Samsung Galaxy S4, HTC One, HTC One (M8), Motorola Moto G і LG G Pad 8.3. Передбачається, що нову прошивку Xperia Z Ultra отримає протягом найближчих двох тижнів. Приблизно в ті ж терміни свої оновлення отримають і залишилися смартфони.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Оставьте комментарий

(обязательно)

(обязательно)