Nokia скоро буде називатися Microsoft Mobile

Ще у вересні минулого року компанія Nokia оголосила про продаж мобільного бізнесу компанії Microsoft. З тих пір ця угода пішла декілька нормативних етапів, а тепер справа дійшла і до зміни назви. Вже дуже скоро бренд Nokia може залишитися в минулому.
Ресурс NokiaPowerUser розповсюдив лист Nokia її постачальникам. Мета листа полягає в тому, щоб повідомити про перейменування мобільного підрозділу компанії, який відтепер буде називатися Microsoft Mobile. У компанії змінюється юридична адреса та банківські реквізити. «Відповідно до умов продажу, Microsoft візьме на себе всі права, переваги та обов’язки Nokia Devices and Services, в тому числі угоди Nokia з постачальниками, клієнтами та партнерами, що зачіпають підрозділ Devices and Services», – сказано в листі. Разом з тим, бренд Nokia таки продовжить своє існування, адже, як ми пам’ятаємо, Microsoft купила лише мобільний підрозділ компанії. А це означає, що картографічні сервіси, програми та деякі сервіси збережуть своє ім’я. Втім, всі ми знали фінську компанію аж ніяк не по картах Nokia HERE, а по її мобільним телефонам.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.