ASUS хоче випустити нові гібриди Transformer Pad TF303 і TF103

У Мережі засвітилися два нових комп’ютера – трансформера Transformer Pad TF303 і TF103 від компанії ASUS, які ще не були представлені офіційно. В Інтернеті були знайдені їхні прес-фото (пристрої виглядають абсолютно однаково) і деякі подробиці про специфікації. Сміливо можна припустити, що показ пристроїв відбудеться в самому найближчому майбутньому.
Гібридні комп’ютери ASUS Transformer Pad TF303 і TF103 прийдуть на зміну моделям 300 і 101 відповідно. На них встановлять операційну систему Google Android поки що невідомої версії. За назвою моделей можна судити, що TF103 володітиме менш просунутою електронікою в порівнянні з TF303. Обидва трансформера отримають екрани з діагоналлю 10 дюймів, але з різним дозволом – у триста третьої моделі напевно буде присутня підтримка Full HD. Знову ж, не виключено і наявність Google Android різних версій, принаймні, західні журналісти не сумніваються, що ASUS може піти на таке.

Трансформерами ці мобільні комп’ютери є тому, що в комплект поставки входить апаратна QWERTY-клавіатура. Дуже може бути, що в її модулі буде прихований додатковий акумулятор. Ця клавіатура може відстібатися, і тоді ноутбук трансформується в планшетний комп’ютер. Основою ASUS Transformer Pad TF303 і TF103 стануть процесори серії Intel Bay Trail, які, як відомо, відносяться до сімейства Atom. Є ймовірність, що ASUS покаже свої новинки на прийдешній березневій виставці CeBIT 2014 в Ганновері.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.