Apple визнала iPhone 5c своїм провалом

Компанія Apple офіційно підтвердила з’явилися раніше чутки про те, що вона скоротила виробництво телефонів iPhone 5c. Ця інформація виявилася правдою, і апарат визнаний провальним. А все чому? Тому що занадто дорогою – він абсолютно не виправдовує свою ціну. У той же час флагманський iPhone 5s, навпаки, користується великим попитом.
Телефон Apple iPhone 5s будуть виробляти і далі, і розміри партій Apple має намір збільшити. Випуск нікому не потрібного iPhone 5c скорочується на 35 %, а виробництво iPhone 5s збільшується на 75 %. Цю інформацію надала дослідницька компанія NPD Group. Вона ж повідомила, що низька популярність бюджетного « яблукофона » обумовлена високою ціною за наявності менш дорогих, але більш потужних смартфонів від інших виробників. Зокрема, навіть у Китаї, де до цих пір відзначається річниця з Дня утворення КНР, покупці віддають перевагу моделі місцевого виробництва, на які на честь свята значно знижені ціни. Політика Apple не має на увазі знижки, так що вона зі своїм iPhone 5c однозначно в прольоті.

Ще один фактор: iPhone 5c є точною копією iPhone 5, моделі минулого року, тільки в дешевому пластиковому корпусі, пофарбованому в дуже яскраві кольори. Більшість потенційних покупців навіть не хоче дивитися на цю дитячу іграшку з цілком дорослою ціною. Тим часом, попит на iPhone 5s все росте, так що 75 – відсоткове збільшення обсягів виробництва цілком виправдано. Можливо, iPhone 5c врятує лише зниження роздрібної вартості, але навряд чи Apple піде на це.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.