Ультрабук Lenovo ThinkPad 9 Slim – новий рекордсмен по товщині корпусу

Так уже повелося, що мобільний комп’ютер Apple MacBook Air в своєму нинішньому виконанні вважається найтоншим у світі, і ультрабуки під управлінням OC Windows від Microsoft ніяк не віднімуть у нього цей титул. Шанс є у нового Lenovo ThinkPad 9 Slim, який в закритому вигляді навіть тонше в порівнянні з багатьма сучасними смартфонами.
До сьогоднішнього дня ніхто не чув про існування ультрабука Lenovo ThinkPad 9 Slim, оскільки, загалом -то, його поки що дійсно немає. Пояснюється ся дивина дуже просто – перед нами лише концепт мобільного ПК від Lenovo, який поки ще не надійшов у виробництво. Дуже радує той факт, що він відображений на «живих» фотографіях, тобто це вже не просто тривимірна модель або колекція красивих рендерів. На одному зі знімків наочно показана товщина корпусу Lenovo ThinkPad 9 Slim – всього лише трохи більше 9 міліметрів. Природно, заміри виконувалися в самому товстому місці корпусу, і це майже в два рази менше, ніж у згаданого вище MacBook Air від Apple.
Lenovo не приховує, що збирається випустити цей ультрабук найближчим часом, і підтверджує це розкриттям деяких його характеристик. Виходячи з наявної інформації, Lenovo ThinkPad 9 Slim отримає екран з діагоналлю 13 дюймів і роздільною здатністю 3200х1800 пікселів. Ноутбуки Apple таким дозволом похвалитися, на жаль, не можуть. Корпус комп’ютера виконаний з вуглепластика, за рахунок чого сильно зменшився загальний його вагу. За попередніми даними, маса Lenovo ThinkPad 9 Slim складе не більше 1 кілограма. Випуск настільки тонкого ноутбука напевно зробить революцію на ринку. Шкода, що поки невідомо, коли він буде хоча б анонсований.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.