Ігрова консоль GameStick передана на тестування в FCC

Федеральна комісія із зв’язку, вона ж FCC, займеться перевіркою на відповідність усім нормам і стандартам нової ігрової консолі GameStick, яка повинна побачити світ протягом наступного місяця. На відміну від інших ігрових приставок, вона виконана у вигляді флешки, тільки замість USB -коннектора у неї є HDMI. Фактично, це Android -комп’ютер, що підключається безпосередньо до великого екрану.
Консоль GameStick пропонує процесор Amlogic ARM Cortex – A9 і пропрієтарних операційну систему на базі Google Android, із спеціальними можливостями для відеоігор. У комплект постачання входить бездротовий контролер, всередині якого є слот під саму консоль – її можна заховати там, коли вона не використовується. GameStick повинна надійти в продаж 29 жовтня, але ця дата поки не підтверджена офіційно – можливо, реліз відбудеться ще раніше. Тепер розглянемо докладніше технічні характеристики новинки. До її складу входить процесор AML8726 з невідомою тактовою частотою, оперативна пам’ять DDR3 об’ємом 1 Гб і вбудований флеш -накопичувач об’ємом 8 Гб.

Модуль бездротового зв’язку Wi -Fi 802.11 b / g / n забезпечує доступ в Інтернет, а Bluetooth 4.0 стане в нагоді для синхронізації з джойстиком. У комплект поставки, крім джойстика, увійдуть всі необхідні кабелі і перехідники. На жаль, GameStick не розташовує доступом до магазину Google Play ( хакери напевно знайдуть рішення цієї проблеми), але розробники обіцяли запустити власний інтернет- магазин додатків, так що проблем з цим не виникне. Новинка коштуватиме близько 80 доларів США.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.