У iFixit розібрали новий iMac на найдрібніші деталі

Від погляду співробітників порталу iFixit НЕ сховався той факт, що компанія Apple оновила свої настільні комп’ютери сімейства iMac, і, закінчивши з розкриттям її ж нових « яблукофонів», вони з хижою усмішкою взялися курочити цей десктоп. Можна припустити, що всередині вони б навряд чи знайшли щось цікаве, але, насправді, дещо там-таки було.

Як виявилося, обидві модифікації Apple iMac, незалежно від діагоналі екрана, мають спеціальну нішу для установки додаткового носія інформації. Природно, ця функція не документована, і цілком зрозуміло, чому. Правда, для цього підійде тільки лише SSD- драйв з інтерфейсом PCIe, так як на платі є відповідні вільні порти. Фахівці iFixit помітили, що нові « аймаки » всередині стали набагато сучасніше – встановлені процесори Intel Core четвертого покоління і дискретні відеокарти NVIDIA серії GeForce 700, а також модуль Wi – Fi стандарту 802.11ac.

Але є і мінуси, які, втім, справжнім «яблокофілам» нецікаві. Купивши новий iMac, вони будуть здувати з нього порошинки, ну а ті, хто ще не був зомбовані, зацікавляться можливістю апгрейта цих «елітних» комп’ютерів. Ось тут-то і криється неприємний сюрприз – в 21,5 – дюймовому десктопі процесор в буквальному сенсі впаяний в плату. У зв’язку з цим з 10 балів за шкалою ремонтопридатності він отримав всього лише 2, і по заслузі. 27- дюймова модель виявилася більш дружелюбною в цьому плані – 5 балів з 10 можливих. Непогано, але могло б бути і краще.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.