Компанія Carl Zeiss змінить назву

Німецька компанія Carl Zeiss, відома всім і кожному, особливо власникам деяких смартфонів і телефонів Nokia, своєю якісною оптикою на будь-який смак, вирішила змінити свою назву. Зараз вона наречена ім’ям і прізвищем свого засновника, але вже зовсім скоро залишиться одна лише прізвище, так що готуємося до появи компанії Zeiss і знаємо, що це не самозванці.
Zeiss, повідомляє MobileDevice.ru, є успішним виробником об’єктивів, і вона не обмежується одними лише мобільними пристроями. Її оптика підходить і для фотоапаратів, і попит на її продукцію завжди великий. Навіть якщо не обмежуватися технікою, гравіювання Zeiss можна зустріти на мікроскопах, лінзах для окулярів і навіть на біноклях. Свою справу компанія знає, раз вже, на відміну від більшості конкурентів, вона до цих пір на плаву і навіть робить успіхи. Через три роки їй виповнюється 170 років. Сучасні споживачі в більшості своїй знають про Zeiss, як вже говорилося вище, саме завдяки фінської компанії Nokia та її продукції, яка в Росії раніше користувалася підвищеним попитом.

Оптику від Zeiss також можна знайти у фотоапаратах компанії Sony. Ще одним важливим досягненням німецької марки можна вважати і її визнання фахівцями в галузі астрономії: раніше вона випускала оптику для відповідних досліджень, і на честь неї навіть був названий відкритий в 1916 році астероїд Цейсс. Залишається додати, що космічне тіло було відкрито російським астрономом.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.