Нової ОС для BlackBerry PlayBook НЕ БУДЕ

От і все, кінець надіям і сподіванням: канадські планшети BlackBerry PlayBook не отримають оновлення програмного забезпечення і ніколи зможуть працювати під управлінням ОС BlackBerry 10. Звичайно, надія ще жевріє в серцях власників «плейбук», але їй судилося померти, тому що інформація про вищесказане прийшла від Самого Головного.
Йдеться про Найголовніше в таборі BlackBerry – Торстену Хайнс (Thorsten Heins), генеральному директорі канадської корпорації BlackBerry, раніше відомої як RIM. Він заявив, що йому зовсім не сподобалося, як BlackBerry 10 поводиться на планшетах, і тому в осяжному майбутньому апдейт ПЗ можна не чекати. Виходить, що BlackBerry PlayBook знову залишилися частинкою минулого і знову не змогли долучитися до справжньому. А чи велика втрата, в самій-то справі? Для користувачів – зрозуміло, немає, адже існує безліч інших планшетних комп’ютерів.

Навіть прихильники пристроїв BlackBerry, які, на відміну від продукції Apple, мають безліч оригінальних особливостей, не особливо турбуватимуться. Причина – опублікований в кінці весни роадмап компанії, в якому йдеться про швидке релізі нових планшетів. Що ж до оригінального BlackBerry PlayBook, то він так і не здобув популярність, у зв’язку з чим був знятий з виробництва, а все через недоробленого на той момент програмного забезпечення. ОС BlackBerry 10 містить в собі набагато більшу кількість можливостей і менша кількість недоліків, і скоро гряде реліз апдейта 10.1.Речь йде про Найголовніше в таборі BlackBerry – Торстену Хайнс (Thorsten Heins), генеральному директорі канадської корпорації BlackBerry, раніше відомої як RIM. Він заявив, що йому зовсім не сподобалося, як BlackBerry 10 поводиться на планшетах, і тому в осяжному майбутньому апдейт ПЗ можна не чекати. Виходить, що BlackBerry PlayBook знову залишилися частинкою минулого і знову не змогли долучитися до справжньому. А чи велика втрата, в самій-то справі? Для користувачів – зрозуміло, немає, адже існує безліч інших планшетних комп’ютерів.

Навіть прихильники пристроїв BlackBerry, які, на відміну від продукції Apple, мають безліч оригінальних особливостей, не особливо турбуватимуться. Причина – опублікований в кінці весни роадмап компанії, в якому йдеться про швидке релізі нових планшетів. Що ж до оригінального BlackBerry PlayBook, то він так і не здобув популярність, у зв’язку з чим був знятий з виробництва, а все через недоробленого на той момент програмного забезпечення. ОС BlackBerry 10 містить в собі набагато більшу кількість можливостей і менша кількість недоліків, і скоро гряде реліз апдейта 10.1.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.