Бюджетні планшети подешевшають надміру

Приємна новина для тих, хто не звик переплачувати за техніку, знаючи, що може отримати максимум користі від недорогих моделей. За прогнозами західних аналітиків, в недалекому майбутньому очікується істотне зниження цін на планшетні комп’ютери бюджетного сектора. Це відбудеться не через кілька років, а вже протягом другої половини поточного року.
Як повідомляється, аналітики поспілкувалися з виробниками компонентів для планшетних комп’ютерів, і ті теж не сумніваються у наближенні глобального демпінгу. До нас дійшла інформація, що планшети початкового рівня подешевшають аж до 40 доларів США. Іншими словами, за 1200 рублів можна буде придбати цілком пристойний надолонник з 7-дюймовим мультисенсорним тачскріном, можливостей якого вистачить на все, що потрібно – ігри, фільми і веб-серфінг. Зрозуміло, мова йде не про продукцію компаній, відомих по всьому світу, але хто зараз орієнтується на них? Тон задає Китай і його численні компанії, продукція яких часто перевершує за якістю товар від відомих брендів.

Але що ж послужить причиною демпінгу? Звичайно ж, жорстка конкуренція: розробників все більше, але ринок поступово переповнюється, а користувач – пересичується. Але ось 40-доларовими продуктивними планшетами нас ще можна здивувати. Ще раз уточнимо, що мова йде про компактних 7-дюймових «китайців». КНР приймає, напевно, найактивнішу участь у розвитку ринку «таблеток» – ця країна несе певну відповідальність за зростання продажів планшетів – глобальні поставки в цьому році складуть близько 254 мільйонів екземплярів, і це на 64% більше результатів 2012 року.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.