Apple iOS 7 з набором віджетів

Всього через місяць, по всій ймовірності, буде офіційно представлена ​​мобільна платформа iOS 7. Операційна система від Apple вже давно не радувала оригінальними рішеннями, але тепер команду iOS очолив дизайнер Джонатан Айв, а отже, слід очікувати якісно нового підходу до операційному середовищі для фірмових мобільних пристроїв.
Образ Apple iOS 7 у своєму новому концепті втілили дизайнери Simply Zesty, вони впевнені, що систему потрібно оживити, запозичивши у Android такий важливий елемент інтерфейсу як віджети. Платформа зберегла механізм сенсорної розблокування, однак область активних іконок тепер займає куди менше простору, основні функції смартфона доступні в менше число рухів.
Важливим аспектом є і те, що самі значки в Apple iOS 7 виглядають принципово по-іншому, стиль системи став більш легким і більш плоским, змінилося і оформлення елементів усередині додатків. У концептуальній версії платформа нагадує не тільки Android, але і більш привабливу Windows Phone. Не виключено, що і в реальності iOS 7 буде виглядати так само привабливо, перші відомості про це з’являться вже через місяць. Apple може випустити і щось навіть більш цікаво


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.