Apple iPhone 6 в прозорому корпусі і з 10-мегапіксельною камерою

Останні пару років Apple піддається критиці за те, що в кожному наступному iPhone пропонується занадто мало інноваційних рішень. Або «Яблуко» випустить щось по-справжньому нове в майбутньому році з приходом iPhone 6, або ринкова частка почне неухильно знижуватися. Дизайнер Ерік Хьюсманн дуже розраховує на те, що великий інновацією стане прозорий екран фірмового мобільника Apple.
Свої міркування автор виклав в концепті iPhone 6, він може похвалитися прозорим дисплеєм у непрозорій рамці корпусу. Автор переконаний, що цього чарівного результату можна досягти, не втрачаючи в товщині, навпаки, концептуальний мобільник від Apple виявився на 17% тонше сучасної версії iPhone. Крім того, гаджет обладнаний солідної 10-мегапіксельною камерою, яка підтримує відеозйомку в Full HD.

Прозорий екран Apple iPhone 6 має 4,0-дюймову діагональ, а працює смартфон на базі чіпа Apple A7 з чотирьохядерним центральним процесором і потужною графікою нового покоління. Мобільник управляється фірмової платформою iOS 7, яка на ілюстрації практично не відрізняється від своїх попередниць. Можливо, прозорий екран означає і нові можливості інтерфейсу, але про це автор вже не говорить.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.