IdeaTab S6000 – бюджетний планшет від Lenovo

На сайті Федеральної комісії із зв’язку засвітився планшетний комп’ютер Lenovo IdeaTab S6000. FCC займеться його тестуванням, оскільки, як зазвичай, є останньою перешкодою перед виходом будь-якого мобільного пристрою в продаж. Комп’ютер у плані начинки непоганий і навіть практично унікальний – небагато планшетники мають в основі процесор виробництва MediaTek.
Процесори від MediaTek добре зарекомендували себе в недорогих смартфонах від тієї ж Lenovo – вони спритні, практично не гріються і, найголовніше, постійно удосконалюються. Остання модель від MediaTek має чотири обчислювальних ядра, графічну підсистему і інші пристрої. Мається на увазі процесор МТ8389, і саме він увійшов до складу планшета Lenovo IdeaTab S6000. MobileDevice нагадує, що його частота становить 1,2 ГГц. Слід уточнити, що комп’ютер вже демонструвався широкій публіці буквально в лютому цього року. Під час анонсу було сказано про наявність у нього 10-дюймового дисплея на матриці IPS з роздільною здатністю 1280х800 пікселів і з 178-градусними кутами огляду. За минулі два місяці нічого не змінилося, навіть те, що інші специфікації комп’ютера залишаються невідомими.

Проте сама Lenovo позиціонує IdeaTab S6000 як бюджетний наладонник, так що сміливо можна очікувати від нього 1 Гбайт RAM, в межах 8 Гбайт ROM, стандартний набір модулів і датчиків і відсутність підтримки стільникових мереж. Роздрібна вартість Lenovo IdeaTab S6000 також не вказується. Реліз планшета запланований у США і Європі.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.