Sony випустить оновлення Jelly Bean для смартфонів Xperia раніше терміну

Наприкінці минулого року компанія Sony пообіцяла випустити оновлення операційної системи до версії Android Jelly Bean для всіх смартфонів 2012 року. В даний момент деякі з пристроїв вже встигли отримати нову прошивку (Xperia TX, Xperia V і Xperia T), а вже найближчим часом свої оновлення одночасно отримають всі залишилися смартфони.
Спочатку передбачалося, що завершальний етап оновлень відбудеться в травні-червні, проте, згідно з останніми даними, всі оновлення можуть завершитися вже наступного тижня. Офіційний Twitter-акаунт компанії Sony повідомив, що процес оновлення вже знаходиться в завершальній стадії. Подробиці релізу розкриті не були, проте повідомляється, що вже наступного тижня стане відомо більше. Для моделей Xperia P, Go, S, SL, acro S і Ion оновлення Android Jelly Bean вже пройшло всі етапи тестування, і лише прошивка для Xperia V затримує хвилю оновлень, яка вже скоро може обрушитися на користувачів всіх смартфонів Xperia 2012 випуску. Залишайтеся з МобайлДевайс, щоб першими дізнатися про реліз нової прошивки для свого смартфона.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.