Найдешевший мобільник оцінили в 12 доларів

Сучасні смартфони стають все більш потужними і більш тонкими, однак ціна на флагмани залишаються незграбно високими. Зате в бюджетному сегменті намітився відчутний прогрес, тому що собівартість мобільників початкового рівня продовжує знижуватися, постійно ставляться все нові рекорди. Як щодо мобільного телефону всього за 12 доларів?
Це диво техніки було виявлено в торговому комплексі Mingtong Digital в китайському місті Шеньчжень. Мобільний телефон дійсно варто лише 12 доларів США. Мобільник не прив’язаний ні до одного стільникового оператора, і продається він без контракту, це справжня чесна ціна. На борту є порт USB і слот microSD, підтримується бездротовий протокол Bluetooth, а маленький OLED-дисплей відображає всього два кольори. У комплекті йде зарядний пристрій.

Нічого не повідомляється про те, наскільки даний телефон надійний, невідомо і його час автономної роботи від повного заряду акумулятора. Але навіть при самих базових показниках цінник в 12 доларів просто не має аналогів. Найближче до даної вартості підійшов лише мобільник Nokia 105, він оцінений в 20 доларів без урахування податків і мит. У перспективі з’являться і більш дешеві варіанти.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.