Ноутбук Inhon Blade 13 Carbon товщиною всього 11 міліметрів

Спробуйте уявити собі ноутбук товщиною зі смартфон. Не виходить? Воно й зрозуміло – подібне здається абсолютно неймовірним при нинішньому рівні розвитку мобільних комп’ютерів. Ан ні, майбутнє вже настало: ноутбук Inhon Blade 13 Carbon має товщину всього лише 11 міліметрів і важить при цьому менше 1 кілограма.
Відразу виникає підозра, що всередині Inhon Blade 13 Carbon варто якесь застаріле і нікому не потрібне залізо. MobileDevice запевняє вас, що це абсолютно не так: хіба можна сказати, що процесори Intel Core i5 і тим більше Core i7 третього покоління морально застаріли? Тим часом, саме вони і є основою розглянутого лептопа. Апарат дійсно серйозний – 4 гігабайти оперативної пам’яті, SSD-накопичувач на 128 або навіть 256 Гбайт і всі інші примочки: Wi-Fi, Bluetooth і іже з ними. Додамо, що екран Inhon Blade 13 Carbon має діагональ 13 дюймів і підтримує цілком гідне дозвіл 1920х1080 пікселів або Full HD.

Само собою, розробники навіть не думають розповідати, як їм вдалося розмістити настільки сучасну електроніку в настільки тонкому корпусі. Клавіатура ноутбука, зауважимо, має цілком нормальні розміри, так що секрет криється не в ній. Та й яка нам, користувачам, різниця? Нам адже головне, щоб тонко, красиво і потужно, чи не так? Ах так, ще й недорого, але це, на жаль, точно не про Inhon Blade 13 Carbon – ноутбук оцінений в 1350 доларів за мінімальну комплектацію. Втім, можна заощадити і за 1000 доларів купити схожу модель зі скловолокна, а не карбону вагою 1200 грамів і товщиною 13 міліметрів. Дозвіл екрану в ній зменшено до 1600х900 пікселів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.