Ультратонкий смартфон Oppo Find 2 попався на очі папараці

У Китаї розробляється черговий ультратонкий смартфон Oppo Find 2, який цього разу заслуговує статусу найтоншого моноблока у світі. Невідомо, на якій дієті він сидить, але її результати вражають – мобільнику вдалося «схуднути» до 6,1 міліметра. Сьогодні даний апарат був відображений невідомими фотографами, які вже встигли викласти його «живі» знімки в Мережу.
за станом на кінець квітня 2013 смартфон Oppo Find 2 дійсно є найтоншим у світі. До його неофіційного, але все-таки появи цей титул належав французу Alcatel Ultra Touch Idol Ultra з товщиною 6,45 міліметра. Ультратонка талія Oppo Find 2 не завадила китайцям розмітити в ньому все, що потрібно і навіть необхідно – 1 Гбайт оперативної пам’яті, накопичувач на 16 Гбайт, модулі Wi-Fi і Bluetooth, всілякі датчики, знімний акумулятор невідомої ємності і процесор MediaTek 6589 з чотирма обчислювальними ядрами.

Від сторонніх очей всю цю електроніку приховує великий сенсорний екран з діагоналлю 4,5 дюйма і роздільною здатністю 1280х720 пікселів. Слід уточнити, що Oppo Find 2 – це все-таки не флагман. Нехай він дуже і дуже тонкий, але за характеристиками йому дуже далеко до нинішнього флагмана Oppo Find 5. Анонс комунікатора, за попередніми даними, відбудеться 26 квітня, тобто буквально через п’ять днів. Коштувати апарат буде в районі 405 доларів США.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.