Samsung готує планшет з уявним керуванням

У міру розвитку високих технологій з’являються все нові способи управління мобільними пристроями. Сенсорний інтерфейс вже давно став стандартним рядовим явищем, смартфони і планшетні комп’ютери сьогодні стоять сущі копійки, і ціни на них продовжують знижуватися. Активно завойовує позиції і голосовий інтерфейс, управління пристроями за допомогою команд природної мовленням. Не за горами і уявне управління гаджетами, впевнені інженери компанії Samsung.
Команда інженерів Samsung у співпраці з Рузбехом Джафарі (Roozbeh Jafari), доцентом Техаського університету приступила до роботи над планшетним комп’ютером, який управляється за допомогою електроенцефалографії. Традиційно ця технологія застосовувалася у тому, щоб люди з обмеженими можливостями могли користуватися електронікою, однак Samsung хоче запропонувати ці можливості для будь-якого, кому це буде цікаво.

Слід зазначити, що даний проект компанії Samsung перебуває на початковій стадії, корейський виробник поки не збирається налагоджувати масове виробництво шапочок з електродами, за допомогою яких система зчитує уявні команди. На поточний момент нейроинтерфейс дозволяє включати і вимикати планшет, запускати додатки і здійснювати навігацію по треках в плеєрі. Хотілося б вірити, що до моменту виходу «уявного» планшета від Samsung ці шапочки будуть виглядати естетично.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.