Продаж телефону LG KP500 перевищили 2 мільйоніПродаж телефонів LG KP500 перевищили 2 мільйони

Компанія LG Electronіcs оголосила сьогодні про те, що продаж доступного за ціною "сенсорного " телефону LG KP500 перевищили на міжнародному ринку два мільйони екземплярів. Нагадаємо, що з моменту його випуску в жовтні 2008 року пройшло п 'ять місяців і такі результати продажів були досягнуті незважаючи на світову економічну кризу.

Як відзначає виробник, KP500 продається за прийнятною ціною, і при цьому його функціональність і технічні характеристики не уступають телефонів з повністю сенсорним екраном преміум-сегмента. Перевагами KP500 скористалося більше 1,2 мільйони європейців, 600 тисяч пристроїв було продано в Азії й на ринках, що розвиваються, включаючи країни Латинської Америки. Цей телефон став самим популярним телефоном у Кореї, де до березня 2009 року було продано близько 100 тисяч одиниць, а середні продажі за один день досягли рекордної цифри – 4 500 одиниць.

Доступ до мультімідейніх функцій здійснюється через живі, яскраві піктограми на 3-дюймовому дисплеї. Телефон, доступний на світовому ринку в чотирьох кольорових варіантах – чорному, коричневому, сріблястому і золотавого, – виглядає стильно й має товщину корпусу всього 11,9 мм. Виробник планує розширити лінійку до десяти квітів і, можливо, не обмежиться цим. Компанія збирається розширити продаж KP500 ще на 40-60 країн і має намір досягти 10 – мільйонної цифри продажів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.