ASUS анонсувала ТВ-приставку Qube

Компанія ASUS офіційно анонсувала свою нову телевізійну приставку Qube. Це другий показ пристрої – перший відбувся ще в січні на шоу CES 2013 в американському місті Лас-Вегас. Повторний анонс завжди означає, що пристрій ось-ось надійде в продаж, і Qube не стала винятком.
Реліз телевізійної приставки ASUS Qube відбудеться вже буквально через кілька днів – 23 квітня. MobileDevice уточнює, що в її основу лягла платформа Google TV, завдяки якій вона стала дуже соціалізованої – з її допомогою можна працювати з різними інтернет-сервісами та веб-сторінками, По суті, ASUS Qube є компактним комп’ютером в корпусі у формі куба з привабливим дизайном . Тайванський виробник оснастив свою новинку процесором Marvell Armada 1500, додав 1 Гбайт оперативної пам’яті і не забув про 4 Гбайт пам’яті вбудованої. Для можливості виходу в Інтернет тут передбачена мережева карта, а також модуль Wi-Fi. Підключення до великого екрану, як і належить, здійснюється по інтерфейсу HDMI – у Qube є відразу два таких роз’єму. До приставці можна підключати додаткові пристрої за рахунок порту USB.

Управляти ASUS Qube можна за допомогою спеціального бездротового пульта, на тильній стороні якого знаходиться QWERTY-клавіатура. Він входить в комплект поставки. Будь купив нову ТВ-приставку від ASUS отримає в подарунок особистий простір в її хмарному сховище об’ємом 50 гігабайт. Варто ASUS Qube 130 доларів США. Обмеження географії поширення – відсутні.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.