Conran Camera: оригінальний фотоапарат із зовнішнім видошукачем

Професійні фотографи віддають перевагу традиційні рішення, сучасні цифрові фотоапарати все ще дуже схожі на старі плівкові, іноді в цьому можна знайти якийсь шик. А ось любителям це далеко не завжди цікаво, тому багато виробників не соромляться випускати в даному сегменті експериментальні продукти. Оригінальну ідею запропонували автори концепту Conran Camera.
Концепт розроблений британською фірмою Conran and Partners, камера відрізняється інноваційним дизайном, але, разом з тим, несе в собі деякі нотки стилю ретро. Ключовим моментом є видошукач в центрі камери, проста дірка, що дозволяє фотографу «прицілитися» і правильно підібрати об’єкт зйомки і потрібний ракурс. Це не так просто, але автори концепту Conran Camera вважають, що це весело. Вся справа в тому, що фотохудожник не має можливості переглядати знімки прямо на камері, результат можна побачити тільки вдома, підключивши камеру до комп’ютера. Плівкові фотоапарати працювали в такому режимі довгі десятиліття, і це вважалося нормальним.

Втім, творці Conran Camera не наполягають на своїй правоті, і тим, кому все-таки не терпиться, вони пропонують компромісне рішення. Камера обладнана вбудованим модулем Bluetooth, і при необхідності можна встановити на смартфон спеціальний додаток, підключитися до фотоапарата і дивитися матеріал на мобільнику.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.